Tomáš Holán

Tomáš Holán

realitný maklér I hypotekárny špecialista

Volám sa Tomáš Holán a pochádzam z Vrbového, v ktorom žijem od narodenia. Preto by som tu chcel aj primárne pôsobiť v rámci realitného a finančného trhu, nakoľko poznám množstvo lokálnych obyvateľov a taktiež miestne pomery.

Predtým, ako som sa začal venovať finančnému a realitnému poradenstvu som pracoval ako výrobný pracovník a neskôr ako údržbár v rôznych spoločnostiach. Časom som zistil, že to nie je to, čo chcem v živote robiť. Preto som sa vo Februári 2017 rozhodol začať venovať financiám v oblasti úverov a poistení.

Sprostredkovateľskej činnosti som sa začal venovať v jednej s najväčších spoločností na Slovensku, kde som bol dostatočne zaškolený v celom finančnom sektore  a takisto som dostal školenie ako viesť tím ľudí. Mal som však niekoľko výhrad voči fungovaniu, odbornosti, samostatnosti a celkového fungovania firmy. Preto som začal hľadať nové príležitosti a spoločnosť, ktorá by mi poskytla podmienky aké potrebujem pre 100% pomoc svojim klientom a takisto dostatočne kvalitné zázemie a odbornosť. Takisto som sa stretával s negatívnou odozvou  okolia voči tejto firme.

V marci 2018 som sa preto rozhodol prestúpiť a začať spolupracovať so spoločnosťou Umbrella Group vďaka môjmu dobrému známemu Martinovi Haringovi, ktorý ma takisto zasvätil do sveta realít prostredníctvom realitnej kancelárií ALL 4 LIFE. 

Tým pádom som dokázal skúsenosti vo finančnom trhu prepojiť s realitným trhom a poskytnúť tak pre svojich klientov bezstarostný priebeh pri kúpe svojej vysnívanej nehnuteľnosti. Ihneď som pocítil, že som na správnom mieste a že mám okolo seba ľudí, ktorí si navzájom pomáhajú, podporujú sa a svojou odbornosťou sú dôkladnými profesionálmi.

Po príchode do ALL 4 LIFE som napriek pomerne krátkemu času, ktorý sa nehnuteľnostiam venujem, dokázal zrealizovať hneď niekoľko zaujímavých  náročných obchodov a načerpať tak dostatok skúseností, aby som vám vedel poskytnúť svoju pomoc pri predaji alebo prenájme vašej nehnuteľnosti.

Momentálne som pripravený a dostatočne zaškolený nato, aby som vám dokázal pomôcť s akýmkoľvek prípadom kúpy, predaja, prenájmu alebo financovania a poistenia vašej nehnuteľnosti, ako aj vášho zdravia, preto ma v prípade záujmu neváhajte kontaktovať.

+421 (0)948 514 892

tomas.holan@allforlife.sk