Tomáš Holán

Tomáš Holán

realitný maklér I hypotekárny špecialista

Volám sa Tomáš Holán a pochádzam z Vrbového, v ktorom žijem od narodenia. Preto by som tu chcel aj primárne pôsobiť v rámci realitného a finančného trhu, nakoľko poznám množstvo lokálnych obyvateľov a taktiež miestne pomery.

Predtým, ako som sa začal venovať finančnému a realitnému poradenstvu som pracoval ako výrobný pracovník a neskôr ako údržbár v rôznych spoločnostiach. Časom som zistil, že to nie je to, čo chcem v živote robiť. Preto som sa vo Februári 2017 rozhodol začať venovať financiám v oblasti úverov a poistení.

Sprostredkovateľskej činnosti som sa začal venovať v jednej s najväčších spoločností na Slovensku, kde som bol dostatočne zaškolený v celom finančnom sektore  a takisto som dostal školenie ako viesť tím ľudí. Mal som však niekoľko výhrad voči fungovaniu, odbornosti, samostatnosti a celkového fungovania firmy. Preto som začal hľadať nové príležitosti a spoločnosť, ktorá by mi poskytla podmienky aké potrebujem pre 100% pomoc svojim klientom a takisto dostatočne kvalitné zázemie a odbornosť. Takisto som sa stretával s negatívnou odozvou  okolia voči tejto firme.

V marci 2018 som sa preto rozhodol prestúpiť a začať spolupracovať so spoločnosťou Umbrella Group vďaka môjmu dobrému známemu Martinovi Haringovi, ktorý ma takisto zasvätil do sveta realít prostredníctvom realitnej kancelárií ALL 4 LIFE. 

Tým pádom som dokázal skúsenosti vo finančnom trhu prepojiť s realitným trhom a poskytnúť tak pre svojich klientov bezstarostný priebeh pri kúpe svojej vysnívanej nehnuteľnosti. Ihneď som pocítil, že som na správnom mieste a že mám okolo seba ľudí, ktorí si navzájom pomáhajú, podporujú sa a svojou odbornosťou sú dôkladnými profesionálmi.

Po príchode do ALL 4 LIFE som napriek pomerne krátkemu času, ktorý sa nehnuteľnostiam venujem, dokázal zrealizovať hneď niekoľko zaujímavých  náročných obchodov a načerpať tak dostatok skúseností, aby som vám vedel poskytnúť svoju pomoc pri predaji alebo prenájme vašej nehnuteľnosti.

Momentálne som pripravený a dostatočne zaškolený nato, aby som vám dokázal pomôcť s akýmkoľvek prípadom kúpy, predaja, prenájmu alebo financovania a poistenia vašej nehnuteľnosti, ako aj vášho zdravia, preto ma v prípade záujmu neváhajte kontaktovať.

+421 (0)948 514 892

tomas.holan@allforlife.sk

Hypotekárny trh má za sebou posledné sprísňovanie.

Hypotekárny trh má za sebou posledné sprísňovanie.

Sprísňovanie podmienok na slovenskom hypotekárnom trhu je oficiálne zavŕšené, aspoň na nejaký čas určite. 1. júla totiž došlo k poslednému zníženiu limitov smerodajných pre poskytovanie…
Hypotekárny trh funguje na maximum a nemení svoj trend.

Hypotekárny trh funguje na maximum a nemení svoj trend.

Nízke úrokové sadzby, vysoký objem poskytnutých hypoték či dvojciferný medziročný rast. Na hypotrhu sa toho veľa nezmenilo ani po opakovanom sprísňovaní podmienok. Podľa najnovších…
Výstavba napreduje.Vlani bolo dokončených najviac bytov a domov za posledných pár rokov.

Výstavba napreduje.Vlani bolo dokončených najviac bytov a domov za posledných pár rokov.

Výstavba bytov a domov vlani nedosahovala také dobré čísla, na aké sme boli zvyknutí z predchádzajúcich období. Napriek tomu sa jej podarilo zaznamenať niekoľko dobrých výsledkov.…
Piešťanské realitné kancelárie sú silné aj vďaka ZRKS

Piešťanské realitné kancelárie sú silné aj vďaka ZRKS

Združenie realitných kancelárií na Slovensku rastie. Aktuálne má viac ako 130 členov a je tak druhou najväčšou asociáciou na realitnom trhu. Medzi Piešťanských zástupcov patria AB contact alebo All4Life. „Som rád, že…