Projekt - Orvište

Vaše Nové moderné Bývanie
vo Veľkom Orvišti

Bývajte v novom moderne a štýlovo

V živote človeka sa menia nároky na bývanie približne každých 10 rokov od osamostatnenia. Na začiatku hľadáme malé, resp. menšie bývania pre pár, následne pre rodinu a neskôr pravdepodobne niečo generačné.

Nie vždy sa priestor zlúči s nástrahami budúcnosti a našimi plánmi. Projekt bývania v rodinných domoch vo Veľkom Orvišti Vám poskytne riešenie a Vy budete pripravení na rozšírenie Vašej rodiny. Naše domy Vám poskytnú komfort, moderný dizajn a všetko potrebné k Vášmu bývaniu.

Jedná sa o moderne koncipované rodinné domy na novovzniknutej ulici. Celkovo 10 rodinných domov sú postavené tak, aby majiteľovi poskytli nielen dostatok priestoru na bývanie, ale aj parkovanie, pozemok o výmere cca 250 m2 a odstup medzi jednotlivými domami Vám poskytne dostatok priestoru pre garáž, prípadne bazén, alebo altánok na posednie v kruhu rodiny.

Naše domy sú určené pre začínajúce rodiny a páry, ktoré majú víziu bývať v tichu a pokoji, ale zároveň vrámci rýchlej dostupnosti do mesta. Budúcnosť Vašich rodín je našou základnou myšlienkou, s ktorou boli domy budované. Praktické rozloženie dennej časti na prízemí (obývačka s kuchyňou) a nočnej časti na poschodí s dvoma detskými izbami alebo izbou a pracovňou, predstavuje základ pre pokojné bývanie s dostatkom priestoru do budúcnosti. Dve kúpeľne Vám zároveň doprajú komfort, v letných mesiacoch Vás schladí klíma (vo všetkých domoch je predpríprava 1x vonkajšia jednotka a 4x vnútorná – obývačka + každá izba na poschodí), optický internet Vás udrží v spojení so svetom.

3 km od Piešťan

Vinikajúca dostupnosť do mesta a dialnice v minutových vzdialenostiach od mesta. Nová tichá ulica vrátane chodník a verejného osvetlenia.

5x rodinný dvojdom

10 domov s vlastným parkovaním, na pozemkoch 250m2, 90m2 obývateľnej plochy s prípravou na klimatizáciu a internetom

4 izbové RD

Štvorizbové domy s troma spálňami, priestrannou obývačkou s kuchyňou, 2WC a 2 kúpeľne.

Dizajnové návrhy

Dizajnové poňatie priestoru s návrhmi interiérov pre modernú a nadčasovú domácnosť. Naša interiérová dizajnérka k dispozícii.

Praktické riešenia
pre rodinný život.

Cena holodomu: 134.900,-€

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Realitná kancelária All4Life Vám je plne k dispozícii a naši makléri Vám zodpovedajú akékoľvek otázky. V prípade záujmu o rezervácie bývania neváhajte. Byty v tejto lokalite sa predávajú veľmi rýchlo.

+421 (0)903 476 290 I martin.haring@allforlife.sk

Bratislavská 130/A 92101 Piešťany
www.allforlife.sk