Vrbove-2izbovy-byt

KOMPLETNÁ RENOVÁCIA

2-izbový byt

Vrbové, ul. 9 Mája

Byt vo Vrbovom prešiel kompletnou rekonštrukciou . Začalo to vybúraním starého umakartového jadra a vchodových a interiérových dverí ,ktoré boli výmene za nové  – bezpečnostné respektíve interiérovými obložkami.

V celom byte bola robená kompletne novými elektrickými rozvodmi. Stará plávajúca podlaha bola vytrhaná , následne sa vylievala nová nivelácia pre vyrovnanie podkladu, neskôr prišla nová plávajúca podlaha s listami Takisto boli robené kompletne nové omietky a stierky následne sa maľovalo na bielo , sivo a antracitovo. Stropy boli znížené sadrokartónovými kazetami . Do Kuchyne bola namontovaná nová kuchynská linka so vstavaným spotrebičmi , dotvorili sme ju stolom so 4 stoličkami. V obývacej izby sa inštalovala závesné skrinka pod TV , TV sa je zavesený na držiaku na stene. Ďalej prišla sedačka tvaru L a konferenčný stolík. Do spálne sme dali manželskú posteľ. Kúpeľňa sa zväčšovala smerom do chodby aby  v nej bol dostatočný priestor a bola tam osadená kompletná sanita.

Dbalo sa hlavne na to aby všetky staré veci a inštalácie z bytu zmizli a boli nahradené úplne novými, takisto aby byt bol prakticky a veľmi dobre vyzeral.