O Nás

Písal sa apríl roku 2010 a ja som sa stretol s kamarátom, ktorý práve dostal ponuku byť riaditeľom novovznikajúcej pobočky realitnej kancelárie v Piešťanoch. Poznali sme sa z minulosti, asi preto som bol prvým osloveným „maklérom“ nového „riaditeľa“. Slovo dalo slovo, povedal som, že je to pre mňa síce niečo nové, zatiaľ neznáme, ale prečo NIE, mám rád výzvy. Následne sme sa spoločne ešte s jedným kamarátom stretli v Piešťanoch s riaditeľom celej siete tejto realitnej kancelárie, kde sme dohodli detaily spolupráce a ten nás zároveň pozval na vstupné školenie. Išli sme presne tam, kde sme začínali vo financiách, mestečko VYHNE, kde sme strávili 3 intenzívne dni vzdelávania, resp. rýchlokurz, ako byť realitným maklérom. Keď sme sa vrátili späť, síce o niečo múdrejší, ale stále na začiatku, sme sa pozreli ako vlastne funguje trh v Piešťanoch. 

Boli sme veľmi nemilo prekvapení, boli sme asi 21-vá realitná kancelária v Piešťanoch, no napriek tomu sme mali pocit, že to tu (ne)funguje úplne inak ako sme sa bavili na vstupnom školení. Napriek tomu sme si povedali, že keď niečo nefunguje, poďme to spraviť. Neskôr sme zistili, že nie všetko (ne)fungovalo a že sú tu aj realiťáci, ktorí sú iní ako ostatní. Tí, ktorí to vedia robiť. Nebolo ich síce veľa, ale boli tu. Keďže sme sa s niektorými poznali, boli to práve oni, od ktorých sme si brali (aspoň ja) inšpiráciu a začali sme zdravo „súperiť“. 

Aj keď som mal pocit, že realitný trh v Piešťanoch je veľká džungľa, kde si každý robí čo chce a silnejší vyhráva, zároveň som mal pocit, akoby sa niečo našim príchodom začalo meniť. 

Na začiatku som sa stretával s tým, že Zmluva o sprostredkovaní predaja (alebo aspoň Dohoda o spolupráci pri predaji nehnuteľnosti) je niečo, čo Piešťanskí realiťáci (ne)potrebovali, ale časom ako keby MY sme bolí tí – PRIEKOPNÍCI, ktorí mali zásadu – Nemám podpísanú zmluvu = nepredávam. Samozrejme česť výnimkám.

Naši prví klienti pochádzali drvivá väčšina cez našich rodinných príslušníkov, kamarátov a známych. Pamätám si nespočetné stretnutia, sms-ky, maily, telefonáty a hlavne čas, ktorý sme tomu na začiatku obetovali, ALE malo to svoje ovocie. Dodnes deň z toho čerpám. Prvé obchody boli veľmi veľkým učiteľom, pretože síce po vstupnom školení – rýchlokurze sme si mysleli, že čo-to vieme, ale až samotná prax ma naučila. Častokrát som sedel spolu s kolegovcami niekoľko hodín a borili sme si hlavu nad jednotlivými prípadmi, ale zato dnes z toho čerpám skúsenosti. Napriek tomu, každý jeden deň je pre mňa učiteľ a učím sa nielen na prípadoch, ale aj od spolupracovníkov (spriaznených realiťákov) a samozrejme od profesionálov, ktorí sú dnes špičkami v obore. Som veľmi vďačný, že sa práve títo ľudia rozhodli byť ambasádormi a svoje know-how odovzdávajú prostredníctvom offline aj online vzdelávania. No aj tu si treba vedieť vybrať. Netreba robiť všetko, ale to čo funguje a to čo mi dáva zmysel.

Postupom času som sa stal ja sám riaditeľom v tejto kancelárii a mojou pracovnou náplňou bolo samozrejme predávať, ale viac sa venovať tímu, pomáhať s prípadmi maklérom a hlavne riešiť veškerú administratívu kancelárie. Od plánu, cez realizáciu, až po samotné vyhodnotenie naplánovaného a následne nastavenie ďalších krokov.

Tomu všetkému vďačím dnes, že začiatkom roku 2017 sa „narodilo“ moje dieťa = realitná kancelária ALL 4 LIFE. Môj najlepší kamarát Tomáš, dlho predtým do mňa „hučal“, vieš ako na to, sprav si sám, ja ťa podporím, ale všetko malo svoj čas. Začiatky boli ťažké, ale som vďačný, že som mal okolo seba ľudí, ktorí mi pomohli, podporovali ma a stále pri mne, aj v tých najťažších chvíľach. Hlavne manželka Nataša a moja rodina.

ALL 4 LIFE VZNIKLA AKO RODINNÁ FIRMA, keďže prvý kolega bol môj brat, no neskôr sme sa začali rozrastať. Dnes je súčasťou tímu 7 ľudí, ktorí spolu sedíme v kancelárii – brat Jozef, asistentka Dominika (zároveň naša sesternica), makléri Tomáš a Šimon, moja manželka Nataša a bratova manželka Lucia, ktoré sa starajú o účtovníctvo a poradenstvo našim klientom, ale popri tom ešte externí spolupracovníci – právnik Miro, IT-ťák a šéf marketingu Tomáš a chalani Matúš a Mário, ktorí sa nám starajú o foto a videoprezentácie nehnuteľností. Každý prispieva tým, v čom je výnimočný. Celkovo to beriem ako jednu veľkú rodinu, ktorá sa neustále rozrastá. Našim cieľom je robiť „reality“ inak – odlíšiť sa od konkurencie. Ale hlavne robiť to na profesionálnej úrovni, a pritom robiť to „ľudsky“. Poskytnúť ľuďom okrem realitného servisu aj servis finančný – všetko pod jednou strechou = všetko pre život = ALL 4 LIFE. Vnímame, že bývanie je druhá najdôležitejšia vec po zdraví človeka, preto si myslím, že si to zaslúži FULL 100% servis.

 Každý klient je pre nás VIP.

Náš Tím

Martin Haring

Realitný maklér I Hypotekárny špecialista I CEO

Jozef Haring

Realitný maklér I  CEO

Tomáš holán

Realitný maklér I Hypotekárny špecialista

Jaroslava Radovská

Realitný maklér

DENISA
URMINSKÁ

Realitný maklér

Kontaktujte Nás

Sme tu pre Vás kedykoľvek, keď to potrebujete. Máte otázky píšte, volajte. Radi poradíme a pomôžeme. Snažíme sa zjednodušiť realitnú skutočnosť pre klienta formou výpomoci pri riešení týchto životných otázok.